77,80
87,83
1,09
0,18
Бишкек +19°C

Көрсөтүүлөр программасы

 

Программа телеканала НТС  4.05.20 — 10.05.20

 

4.05.20  Понедельник

10:40   Художественный фильм

13:00   «НОВОСТИ НТС»

13:10    Художественный фильм

15:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

15:15   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

16:00   «НОВОСТИ НТС»

16:15   Художественный фильм

18:00   «СЕЛКИНЧЕК» Радио долбоору

19:40   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

20:30   «НОВОСТИ НТС»

21:05   «АЗАТТЫК»

21:30   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

22:05   «ЭЖЕ СИҢДЕЛЕР»

23:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

23:40   Ночное вещание

 

5.05.20  Вторник

10:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

10:40   «ТВ КАЙГУУЛ»

11:15   «ЧЕЛОВЕК И ПРАВО»

11:30   «АЛТЫН ШЕФ»

12:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

12:10   «ЭЖЕ СИҢДЕЛЕР»

13:00   «НОВОСТИ НТС»

13:10   Художественный фильм

15:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

15:15   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

16:00   «НОВОСТИ НТС»

16:15   Художественный фильм

18:00   «СЕЛКИНЧЕК» Радио долбоор

19:40   «СПЕЦИАЛЬНЫЙ РЕПОРТАЖ»

20:30   «НОВОСТИ НТС»

21:05   «АЗАТТЫК»

21:30   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

22:05   «КАРТИНА МАСЛОМ»

23:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

23:40   Ночное вещание

 

6.05.20  Среда

10:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

10:40   Художественный фильм

12:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

12:10   «ЭЖЕ СИНДИЛЕР»

13:00   «НОВОСТИ НТС»

13:10   Художественный фильм

15:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

15:15   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

16:00   «НОВОСТИ НТС»

16:15   Художественный фильм

18:00   «СЕЛКИНЧЕК» Радио долбоор

19:40   «СЕКРЕТЫ МЕДИЦИНЫ»

20:00   «МУЗЫКА БЕЗ КРЫШИ»

20:30   «НОВОСТИ НТС»

21:05   «АЗАТТЫК»

21:30   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

22:05   «БЕЛГИСИЗ МАРШРУТ»

22:50   «МОЙ ЧИТАТЕЛЬ»

23:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

23:40   Ночное вещание

 

7.05.20  Четверг

10:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

10:40   «ЭЖЕ СИҢДЕЛЕР»

11:30   «АЛТЫН ШЕФ»

12:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

12:10   «КАРТИНА МАСЛОМ»

13:00   «НОВОСТИ НТС»

13:10   Художественный фильм

15:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

15:15   «БИЗДИН ЗАМАНДЫН КИШИЛЕРИ»

16:15   Художественный фильм

18:00   «СЕЛКИНЧЕК» Радио долбоор

19:40   «ЭЖЕ СИҢДЕЛЕР»

20:30   «НОВОСТИ НТС»

21:05   «АЗАТТЫК»

21:30   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

22:05   «ЭСИМДЕ»

22:50   «ЧЕЛОВЕК И ПРАВО»

23:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

23:40   Ночное вещание

 

8.05.20  Пятница

10:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

10:40   «КАРТИНА МАСЛОМ»

11:30   «АТАЙЫН РЕПОРТАЖ»

12:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

12:10   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

13:00   «НОВОСТИ НТС»

13:10   Художественный фильм

15:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

15:15   «ДО И ПОСЛЕ»

16:00   «НОВОСТИ НТС»

16:15   Художественный фильм

18:00   «СЕЛКИНЧЕК» Радио долбоор

19:40   «СЕКРЕТЫ МЕДИЦИНЫ»

20:30   «НОВОСТИ НТС»

21:05   «АЗАТТЫК»

21:30   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

22:05   «ЭЖЕ СИҢДЕЛЕР»

23:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

23:40   Ночное вещание

 

9.05.20  Суббота

9:00     «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

10:00   «ЖАҢЫЛЫКТАР»

10:40   Художественный фильм

12:00   Художественный фильм

14:00   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

14:50   Художественный фильм

16:40   Художественный фильм

18:10   «KG ТАЙ»

19:00   «ТВ КАЙГУУЛ»

19:30   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

20:20   «ФИНАНСЫЛЫК САБАТТУУЛУК»

20:30   «ШЕРБЕТ ШОУ»

21:20   «ЭСИМДЕ»

22:40   Ночное вещание.

 

10.05.20  Воскресенье

9:00     «БИЗДИН ЗАМАНДЫН КИШИЛЕРИ»

10:00   «KG ТАЙ»

11:30   «ТВ КАЙГУУЛ»

12:00   Художественный фильм

14:40   «МОЙ ЧИТАТЕЛЬ»

15:00   «ГЛАВНАЯ ПЕРЕДАЧА»

15:30   «МУЗЫКА БЕЗ КРЫШИ»

16:00   «ОТКРОВЕННЫЙ РАЗГОВОР» с Ассоль Молдокматовой

16:50   «АЧЫГЫН АЙТКАНДА» Ток-шоусу Назира Кадыева менен

17:30   «АЛТЫН ШЕФ»

18:10   «ЭЖЕ-СИНДИЛЕР»

19:00   «ТВ КАЙГУУЛ»

19:30   «БЕЛГИСИЗ МАРШРУТ»

20:00   «СПЕЦИАЛЬНЫЙ РЕПОРТАЖ»

20:30   «ШЕРБЕТ ШОУ»

21:30   «СЕКРЕТЫ МЕДИЦИНЫ»

22:05   «БИЗДИН ЗАМАНДЫН КИШИЛЕРИ»

22:50   Ночное вещание.